O nas


Jesteśmy książkocholiczkami chodzącymi razem do liceum. Ponieważ często toczymy spory na tematy  okołoksiążkowe postanowiłyśmy razem założyć bloga. I oto Biblioteka książkowych recenzji. Mamy nadzieje, że spodoba Ci się u nas i zostaniesz z nami na dłużej.

Co nas łączy?

 

Obie jesteśmy drugoklasistkami. Chodzimy do tej samej szkoły, świetnie się ze sobą dogadujemy i mamy wspólnych znajomych. Ale najważniejsza jest nasza miłość do książek i to, że obie kochamy czytać.

A teraz może troszkę o każdej z nas...

Ola

Szesnastoletnia wielbicielka młodzieżówki, literatury historycznej, klasyki i kryminału. Nie pogardzi też dobrymi powieściami albo fantastyką. Oprócz książkami interesuje się też muzyką, jazdą konną i historią. Czasem fotografuje, ale jeszcze jest kompletnie zielona w tej dziedzinie.

Lubimy czytać [KLIK]

Werka

Siedemnastoletnia miłośniczka młodzieżówek (kto by się spodziewał), romansów i kryminałów. Czasami lubi również sięgnąć po ciekawy erotyk, czy poradnik psychologiczny lub medyczny. Interesuje się wizażem, więc na jej półkach można również znaleźć kilka poradników z tej dziedziny.  Uwielbia muzykę, szczególnie rock'ową.

  Kontakt

 

Jesteśmy otwarte na propozycje współpracy z wydawnictwami, autorami i portalami związanymi z tematyką bloga. Jeśli jesteś zainteresowany/a zapraszamy do kontaktu na:

bibliotekaksiazkowychrecenzji@gmail.com


Jeśli masz ochotę porozmawiać lub po prostu się przywitać pisz śmiało, również na powyższego maila :)

0 komentarze :

Prześlij komentarz